Один з найвідоміших продуктів Microgaming є слот з 5 барабанами і 25 лініями виплат, в який можна грати від 0,25 € за спин. Грати в ігровий автомат Jungle Jim можна на настільних комп’ютерах, мобільних пристроях та планшетах. Ігровий автомат Jungle Jim запрошує випробувати удачу в серце джунглів у пошуках Ельдорадо, легендарного золотого міста.

Графічні інновації грального автомата Jungle Jim

Граючи в ігровий автомат-відеослот Jungle Jim, можна опинитися в різних умовах. Основне дійство відбувається у пишних американських джунглях. Великою перевагою є прозорі барабани, різноманітний набір яких не затуляє ретельно промальоване тло.

Навантажена золотом скарбниця, ймовірно, з самого Ельдорадо, виглядає реалістично і вражаюче. Ігровий автомат у найкращих традиціях Jungle Jim радує якістю графіки на рівні сучасної анімації. Щодо самого Джима, йому не завадила б пара-трійка додаткових рухів. Судячи з відгуків, він трохи повторюється. Якщо в ігровий автомат Jungle Jim грати безкоштовно, на такі дрібниці можна не звертати уваги.

Іконки на барабанах досить передбачувані та впізнавані. Серед них безліч скринь із монетами, самобутні місцеві скарби та рідкісні дорогоцінні копалини. Щодо останнього, смарагди, рубіни та інші мінерали правдоподібно великі, грубі та неогранені. Вони виглядають так, ніби їх справді знайшли у джунглях, а не купили в ювелірному магазині, як це бувало у ранніх версіях. Саме такі дрібниці вигідно відрізняють ігровий автомат Jungle Jim від конкурентів, творці яких упустили цей момент.

Ігровий автомат Jungle Jim дозволяє грати безкоштовно, головний герой озброєний високотехнологічними гаджетами. Символи на барабанах у стилі ацтеків включають топази, смарагди, сапфіри, рубіни, флейти, зміїні скіпетри, статуї та скрині зі скарбами. В ігровий автомат Jungle Jim грати безкоштовно без реєстрації можна з використанням бонусів та активацією ризик-ігри, що подвоює ставку.

Як отримати скарби, коли хочеться пограти в ігровий автомат Jungle Jim

В ігровому оновленому автоматі Jungle Jim лінії виплат фіксовані, тому в геймплей немає реальної взаємодії з користувачем, крім вибору стратегії стилю гри та банкролу. У діапазоні ставок достатньо рішень, щоб задовольнити всіх гравців.

Відомості про RTP та дисперсію поки що знаходяться в процесі статистичного тестування, компанія Microgaming ще не затвердила остаточних даних. В ігровий автомат Jungle Jim рекомендується грати безкоштовно без реєстрації, щоб оцінити як окупаються ставки. Судячи з перших вражень, дисперсія прагне середніх і високих позначок, показники RTP цілком конкурентоспроможні.

Стратегія ігри та корисний функціонал ігрового автомата Jungle Jim при грі безкоштовно без реєстрації

Гра в популярну механіку ігрового автомата Jungle Jim являє собою низку стандартних виграшів, символів, що вибухають і випадають. Грати в ігровий автомат Jungle Jim має сенс заради широкого діапазону множників, що збільшуються – від одиничного до п’ятикратного.

Rolling Reels для підвищення множника

Як і в інших слотах, Microgaming використовує функцію Rolling Reels, яка є повсюдно. Щоразу, коли з’являється виграшне обертання, відповідні символи зникають і замінюються на нові. Оновлена комбінація збільшує шанси на повторний виграш. Ще один призовий варіант приносить додаткові безкоштовні обертання.

Внаслідок цього з’являється множник підвищення з одиниці до двійки. У процесі нарощування кількості обертань він поступово збільшується до трьох, чотирьох та п’яти. Це означає, що четвертий виграшний спин поспіль дає п’ятиразовий множник в основній грі.

Немає великої різниці між основною грою та бонусним раундом, але одна зміна є суттєвою. Multiplier Trail є відмінним доповненням до основної гри, що отримує значний приріст під час безкоштовних обертань, що може радикально покращити виграші.

Можливості символів

Модернізована функція безкоштовних обертань запускається, коли в будь-якому місці на трьох барабанах формується три скатери одночасно. Стандартною винагородою є десяток фриспінів. У разі активації функції Rolling Reels коефіцієнти різко збільшуються.

Всі виграші, що підлягають триразовому множнику, збільшуються у 6, 9, 12 та 15 разів для подальших перемог. Іншими словами, до кожного безкоштовного обертання може застосовуватися п’ятнадцятиразовий множник. Якщо три скаттери випадають під час дії функції, додається ще десять фриспінів. Таким чином, загальна кількість безкоштовних обертань потенційно зростає до двадцяти. Якщо скатери випадають у бонусних раундах, вони набувають чинності лише на певному наборі барабанів.

Якщо в ігровий автомат Jungle Jim грати безкоштовно без реєстрації, раунд безкоштовних обертань активується за допомогою символів розкиду. Бажаний знак, стилізований під ацтекський календар, найчастіше випадає на першій трійці барабанів. Опинившись у полі зору, комбінація дарує 10 безкоштовних обертань із п’ятикратною виплатою на додачу.

Непередбачуваний вайлд символ приготував чимало сюрпризів гравцям. Враховуючи інші нововведення та високу волатильність, неважко припустити, що грати та вигравати в ігровий автомат Jungle Jim стає набагато цікавішим. Геймплей витриманий у старих добрих традиціях, водночас атмосфера відеослоту стала сучаснішою.

Якщо в ігровий автомат Jungle Jim грати безкоштовно, тригером для активації фриспінів служать скатери і функція Rolling Reels, що збільшує потенційний множник до 15 разів. Такий показник свідчить, що максимальний виграш у 3680 разів перевищує ставку. В епічному пригоді в компанії яскравого Джима закладено величезний потенціал серйозних виграшів, як і належить грі з високою дисперсією. Очевидно, що висока волатильність вимагає трохи більшого контролю над банкролом, ніж м’яка слот-гра, але в цьому суть ігор із підвищеним ризиком, що повністю компенсується привабливою віддачею.