Ігровий слот Avalon – модна інтерпретація звичайних трибарабанних автоматів, які були популярними ще у наземному казино. Незабута класика повернулася до нас у форматі слота з просунутою графікою та вдосконаленими сюжетами. Ігровий автомат Avalon складається з п’яти барабанів та має близько 250 виграшних комбінацій. Чи багато це чи мало? За заявками провайдера це більш ніж 95% віддачі. До речі, практично цей показник підтверджується гравцями.

Сюжет історично-ігрового автомата Avalon

Якщо серед читачів є затяті любителі легенд та історії, то цей слот – справжня знахідка. Оповідання йдеться про лицарів Круглого слова і про їх шанувальника Артура з магічним мечем. Щоб подолати всі випробування, гравець повинен розгадати загадки міфічної Королеви озер і опуститися в жерло лицарства та історичних придань.

Грайте в ігровий автомат Avalon правильно: 3 секрети слота

Провайдер ретельно стежить за вразливістю автомата, що випускається, тому ніде немає чіткої інструкції 100% виграшу. Усі методики спрямовані зниження ризику, але з виключають їх. Так і ігровий автомат Avalon піддається деякій аналітиці:

 1. Перше правило, якого варто дотримуватись при обертанні барабанів Avalon – усереднений розмір ставки. Не потрібно ставити максимум або регулярно обмежуватись нижньою межею. Фахівці радять укладати парі на 3 кредити.
 2. Наступне спостереження, як грати в ігровий автомат Avalon, призвело до наступного висновку. Бонусна програма представлена як квест, що складається зі спинів. Чим більше – тим більше пільг від автомата. Щоб стати володарем усіх бонусів, доведеться зробити близько 1000 ставок.
 3. Кожен наступний етап гри є найбільш виграшним, ніж попередній. Це робиться для того, щоб людина поступово підвищувала ставки, сподіваючись на максимальний виграш. Тому, якщо вдалі комбінації почастішали, слід очікувати невдачу.

Особливості ігрового автомата Avalon: стратегія, щоб грати безкоштовно без реєстрації

Не варто забувати, що азартні ігри насамперед про азарт. Тому повністю покластися на логіку та аналітику не вдасться. Великий відсоток успіху залежить від удачі та везіння. Нижче наведені найпопулярніші стратегії, якими активно користуються гемблери, щоб грати в ігровий автомат Avalon та вигравати.

Правила гри в слот Avalon: вчимося робити правильні ставки

Перед тим, як шукати лайфхаки в Інтернеті, найкраще протестувати автомат у демо-режимі. Так можна зрозуміти специфіку симулятора та припустити план подальших виграшів.

Багато оглядачів не раз тестували ігровий автомат Avalon грати безкоштовно без реєстрації та дійшли таких висновків:

 1. Найвиграшніші результати складалися при ставках 3-6 монет;
 2. Перші результати рідко позитивні. Потрібний деякий час, щоб автомат почав видавати вдалі комбінації;
 3. Виграші часто нижчі, ніж сума ставки;
 4. Головне завдання для гравця – отримати бонуси, які відкриють доступ до інтенсивнішого виграшу;
 5. Довжина повних циклів варіюється в діапазоні 500-800 обертань;
 6. Ігровий автомат Avalon грати безкоштовно пропонує, але обмежену кількість разів. Безкоштовні ігри активуються за стабільних і регулярних ставок;
 7. У режимі Фрі Спінс множник починається від х4. Щоб вийшло максимальне множення, потрібно зробити дуже багато ставок;
 8. Наочний приклад. Якщо одну партію робити ставки по 10 доларів, то вдасться значно збільшити баланс на ігровому рахунку (на 200 $ точно);
 9. Щоб реально почати заробляти, потрібно здійснити близько 150 обертань.;
 10. Якщо дочекатися безкоштовних обертань, куш гарантований. Відсоток віддачі тут набагато суттєвіший.

Стратегія для ігрового автомата Avalon: як грати безкоштовно та вигравати

Виходячи з перерахованих вище особливостей слота, можна зробити висновок, що оптимальна стратегія – це низький номінал і максимальна кількість монет. Тоді баланс не сильно варіюватиметься, зате сприятиме запуску кількох безкоштовних фриспінів.

Різновиди фриспінів для тих, хто грає в ігровий автомат Avalon

Кожен раунд слота – це пригодницький етап подорожі Артура у пошуках магічного меча. Найактивніших гравців-помічників Владичиця озер та чарівник Мерлін заохочують бонусами, які запускаються при натисканні на іконку, що випливає.

Ігровий автомат Avalon грати безкоштовно – 8 послідовних раундів, які користувач проходить, обертаючи барабани. На кожному рівні гравцеві відкриваються дедалі значніші привілеї.

 • На першому етапі, який називається «Озером легенд» гравець визначає значення множників. Головний герой кидає кубик, на гранях якого слід зібрати цифри 1-6.
 • Другий рівень супроводжується «Туманною долиною», що відкриває доступ до 15 фриспін.
 • Далі слідує «Шепчущий ліс», який пропонує подорожньому два щити із призами (мультиплікаторами).
 • “Лісовий водоспад” визначає 20 фриспінів.
 • Далі слот пропонує придбати зброю, кожен атрибут яких має свою вартість і пару. Користувач, перевертаючи карти, досягає появи бонусу (двох парних картинок). Кожна спроба нараховує множник, який буде наприкінці привласнений до вартості шолома.
 • “Фортеця Моргани” є 20 безкоштовних обертань з додатковими умовами Rolling Reels.
 • У цьому ігровий автомат Avalon грати безкоштовно без реєстрації не забороняє. Якщо всі попередні етапи минули, то користувачеві пропонують бій із Чорним лицарем. Внаслідок поєдинку визначається господар магічного меча.
 • Останній етап та останній шанс отримати бонус пов’язаний з островом Авалон, який зберігає секрети магічного граалю. Користувач натискає на клавішу в центрі та запускає генератор тризначного числа – множника ставки.

Виходить, що в ігровий автомат Avalon грати безкоштовно, вигідно та дуже цікаво.